INTEGRACE RFID A VÝVOJ SOFTWARE

Ač se opak zdá být pravdou, integrace RFID technologie je na naší straně relativně snadnou záležitostí. 

Příkladem může být integrace RFID do GPS systému řídícího svoz odpadu. Při snížení rychlosti vozu pod 5km/h dochází k aktivaci čtečky a zahájení vyčítání. RFID data pak odcházejí do databází a dohledového centra spolu s GPS daty. 

RFID software často tvoří jednoduchá aplikace, která odesílá do čtečky některý z nevelké sady příkazů (čti, zapiš, znehodnoť čip,..) a přijímá zpět data z RFID čipů a další reporty. 

V mobilním čtení (v již existujících aplikacích pro práci s čárovým kódem) je pouze ovládání skeneru či kamery nahrazeno/doplněno o RFID čtečku a několik tlačítek.

INTEGRACE RFID DO VLASTNÍHO SOFTWARE PRO EVIDENCI INVENTURU MAJETKU


Do svého Android řešení pro zavedení evidence majetku a jeho inventarizaci jsme velmi snadno doplnili potřebné work-flow a nyní můžeme nahradit NFC tagem původní etikety s čárovým kódem na majetku a zařízení, které je vystavováno nepříznivým klimatickým podmínkám nebo mechanickému otěru. 

Tato výzva přišla od našeho zákazníka - stavební firmy, která eviduje například i zbíječky, na kterých kvůli oděru sutí čárový kód nemá šanci přežít.

Chcete vědět více o našich RFID referenčních projektech?