RFID WEBINÁŘE A (E)WORKSHOPY


Na zimu jsme si pro Vás opět připravili zajímavé praktické webináře, na které jste srdečně zvání. Naše workshopy vysíláme on-line jako hodinové webináře. My testujeme v mrazáku a Vy se na to díváte z pohodlí kanceláře.


WEBINÁŘ RFID VE VLHKOSTI A MRAZU

17.11.2022  14.00-15.00

Jak se RFID chová v prostředí s vysokou vlhkostí a v mrazu, tedy v běžných klimatických podmínkách? Nasdílíme s Vámi zkušenosti z realizovaných projektů, kde jsme se s takovými nepřátelskými vlivy prostředí setkali a jak jsme se s nimi vypořádali. V naší e-učebně Vám prakticky převedeme, jak náš kancelářský mrazák a střička zamávají s výrobcem uváděnými (laboratorními) parametry RFID čipu. 

WEBINÁŘ RFID NA KOVU A KAPALINÁCH

18.11.2022  14.00-15.00

Pojďme strávit hodinku ze čtvrtečního odpoledne společně. Máme pro Vás připravené  zkušenosti z realizovaných projektů, kde jsme museli najít řešení, které bude fungovat v prostředí kovů a kapalin. I při umístění RFID čipu na plastové šasí notebooku  nebo telefonu je významně zkrácena čtecí vzdálenost. Kovové součástky jsou totiž sice pod plastem, ale blízko RFID tagu. Však uvidíte. Těšíme se.

ONLINE REZERVACE

Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.