RFID TAGY - NFC, UHF, HF, LF

Ať je RFID tag funguje na jakékoliv frekvenci(UHF, HF/NFC, LF), běžně se můžeme setkat s dvěma druhy RFID tagů 1) kombinaci RFID čipu, antény a případně lepidla či 2) dalšího zapouzdření

RFID INLAY, SMART LABEL

RFID tagy jsou řazeny na roličce za sebou s mezerami tak, aby bylo možné je nahrávat na RFID tiskárně nebo automaticky vkládat do tzv. Chytrých etiekt, které RFID inlay doplní o povrch vhodný pro tisk a lepivou vrstvou na druhé straně.

ZAPOUZDŘENÝ RFID TAG

RFID čip je spolu s anténou (inlay) zapouzdřen do pevného plastového obalu aby pro vyšší odolnost vůči prostředí. Některé speciální tagy jsou navíc vybaveny plasmonickým jádrem, které zlepšuje jejich vlastnosti například při použití na kovovém podkaldu.

ZAPOUZDŘENÉ RFID TAGY NA KOV

Do projektu evidence komponent GSM sítě mobilního operátora jsme dodali kromě RFID čteček i speciální RFID tagy pro použití na kovovém prostředí a v extrémních klimatických podmínkách.

PLASMONICKÉ JÁDRO RFID TAGU

Speciální jádro RFID tagu umožňuje při načítání akumulovat energii vysílanou čtečkou a až po určité době ji odrazit zpátky - s podstatně vyšším vysílacím výkonem. 

ZAPOUZDŘENÍ TAGU S KRYTÍM IP68

Díky zapouzření může být RFID tag použit v podmínkách, kde musí odolávat neříznivým povětrnostním vlivům - dešti a mrazu. 

Chcete vědět více o našich RFID referenčních projektech?